Registračné pokladnice

Euro-50/o Mini predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funkcie, na ktoré ste boli do teraz zvyknutí a navyše prináša nové funkcionality.
Pokladnica spĺňa všetky požiadavky nového zákona. Moderné technológie a elegantný dizajn pokladnice Euro 50/o vám navyše zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s Vašou prevádzkou.

Euro-150/o Flexy STD predstavuje pokladnicu plne funkčnú v systéme eKasa. Získajte viac vďaka starej dobrej klasike v novom šate. eKasa pokladnica spája tie najlepšie pôvodné funkcie, na ktoré ste boli do teraz zvyknutí a navyše prináša nové funkcionality.
Pokladnica spĺňa všetky požiadavky nového zákona. Dizajn je zároveň navrhnutý tak, aby jej údržba bola najjednoduchšia zo všetkých pokladníc na trhu. 

eKasa tlačiareň Efox/o - T Elcom RP80 predstavuje  inteligentné riešenie pre tlač pokladničných dokladov
• najlepší pomer kvality a ceny na trhu
• certifikované zariadenia v súlade s novým         zákonom
• rýchla a bezproblémová tlač pokladničného         dokladu
• rýchla dostupnosť náhradných dielov

Ak využívate služby VRP a tiež musíte riešiť komplikovanú a nákladnú tlač bločkov, máme pre Vás riešenie. Kompaktné bluetooth tlačiarne už ponúkame aj v balíku s driverom, ktorý umožňuje komunikáciu s VRP.

Malé rozmery a dlhú výdrž batérie externých tlačiarní RPP využijú najmä prevádzky s rýchlym servisom a vysokou mobilitou zamestnancov. Výhodné náklady tlače a jednoduché použitie ocenia úplne všetci používatelia VRP, ktorí sa rozhodnú pre toto riešenie. 

Vytvorte si webové stránky zdarma!